Pomoc sourozencům – Darujte dětské oblečení

Maxim 3 roky, Viktorka 5 let a Ríša 6 let, tři sourozenci, kterým se v lednu změnil život. Byli odebráni pro zanedbání péče z rodiny, jen v tom, co měli na sobě a umístěni v dětském domově. Moc potřebují vaši pomoc. Jestli máte doma oblečení po dětech, které již nepotřebujete, napište. ludmila.zachova@sportpomaha.org

Děkujeme

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Zumba jako dívčí Sen


PC160483.JPG (1000×750)
Zumba mánie v dětském domově v Unhošti stále trvá. 
Již čtvrtý rok navštěvuje 8 děvčat hodiny Zumby, kde se učí nejen nové kroky, ale užívají si radost z tance.

Moc děkujeme všem dárcům, kteří děvčatům umožňují, aby si svůj taneční Sen plnily.


Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Lyžařský výcvik – splněný Sen

Marian, Igor, Robert, Jarda a Klaudie si splnili v únoru svůj velký Sen. Zúčastnili se svoji třídou lyžařského výcviku.

Moc děkujeme všem hodným dárcům, kteří naše sny podpořili. Moc jsme si to užili. Děkujeme!!!! Klaudie, Marian, Robert, Igor, Jarda

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

17 účastníků programu Ceny vévody z Edinburghu převzalo svá ocenění

Ocenění pro mladé lidi, kteří se nebojí velkých cílů,  převzalo 25. ledna 2016  17 účastníků programu Ceny vévody z Edinburghu.
Bronzová ocenění přebralo našich 14 účastníků z rukou dokumentaristy a cestovatele Petra Mikšíčka.  Stříbrná ocenění našim 3 účastníkům předala Helena Abrahams Felix, dcera předválečné české golfové a tenisové šampionky, která stejně jako její matka Dofe v České republice dodnes aktivně podporuje.   

Všem gratulujeme. Dokázali jste to !!!

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Zaměstnanci Safina a.s.splní Sny 16 dětem

 

 

 

 

 

 

 

Již čtvrtým rokem zaměstnanci Safina a.s. společně s ředitelem Ing. Viktorem Fialou, podporují dětské Sny.

V letošním roce podpoří 16 dětí splněním jejich Snů.

Moc děkujeme!

Ludmila Zachová

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny